ZAKÁZKOVÉ MALBY

Graffiti, komix, 3D, design a mnoho dalšího…

Co nabízíme:

– výmalba interiéru, či exteriéru

– originální reklama, design

– řešení na klíč, různé cenové relace

– písmo, graffiti

– Ilustrace, grafika

– fotorealistické malby, 3D malby

Pokud se ohlížíte po originálním dárku, či nevšedním zpracování interiéru/exteriéru Vaší domácnosti, prodejny, klubu, či jakéhokoliv jiného prostoru, pak jsou služby umělců, které sdružujeme, to pravé řešení pro Vás.

Nabízíme realizace „na klíč“, tedy Vám poradíme s myšlenkou, vytvoříme návrh, pomůžeme s efektivním řešením, výběrem barev a zajistíme Vám přesně takového umělce pro realizaci malby, který ideálně splňuje vaše požadavky, či rozpočet. Ať už tedy chcete pouze oživit nudnou plochu něčím neotřelým, či sháníte profesionální a zkušené umělce, kteří Vám svojí malbou přilákají zákazníky, pak jste na správném místě.

Dokážeme zajistit od malby na plátno, denimovou bundu, skateboard až po velkoformátové malby, písmomalířství, fotorealistické malby a další. Zvládneme zpracovat od originálního dárku pro Vaše blízké, přes reklamní poutače, až po celé interiéry. Vše podle Vašich představ a se zárukou originality a profesionálních výsledků.
Stejně tak děti nejvíce ocení, když jejich dětský pokoj oživí malby s jejich oblíbenými hrdiny, či motivy. Interiérové malby je navíc možné realizovat zdraví nezávadnými barvami bez zápachu.

Pokud například bojujete s pouličním graffiti, pak věřte, že nejlepším řešením je právě profesionální graffiti na Vašem domě.