Pantograff graffiti workshop 1

V rámci graffiti jamu a festivalu Sportáček jsme 16. 9. 2017 připravili graffiti workshop pro začátečníky. Ti si zde za podpory Pantograff art store a Molotow Praha mohli vyzkoušet vytvoření si náčrtku a samotnou realizaci graffiti. Účastníky workshopu vedli zkušení lektoři a přes deštivé počasí byli všichni nadmíru spokojeni.

Pantograff graffiti workshop 2

Ve spolupráci s SVČ Lužánky – pracoviště Louka jsme uspořádali graffiti workshop pro děti, který proběhl v rámci akce Louka fest – festival pro celou rodinu. Během slunečné soboty se workshopu zúčastnilo téměř 40 děti různých věkových kategorií, které si vyzkoušeli malbu se sprejem od A do Z. Začínalo se u stolů, kde si děti připravili svůj návrh na papír a následně jim byla vysvětlena technika práce se sprejem. Děti si pak mohli svůj návrh přenést sprejem na předem připravené plochy. Vznikla tak autentická graffiti galerie obsahující nejen písmena, ale i třeba roboty, akvárium, žirafu a další obrázky. Děti zjistili, že práce se sprejem není jednoduchá a získali tak jedinečnou zkušenost. Především si to ale všichni užili a máme na co vzpomínat.

Pantograff graffiti workshop 3

V pátek 1. 6. 2018 proběhla akce Den dětí v Lužánkách, kterou pořádala Armáda spásy Brno. Spolek Panto Graff na akci předvedl skromnou graffiti exhibici a následný workshop pro děti. Ty si zde mohly vyzkoušet vytvoření návrhu na papír a následné přenesení na folie za pomocí spreje. Akce dopadla na jedničku a to i přes nepřízeň počasí.

Pantograff graffiti workshop 4

V sobotu 9. 6. 2018 proběhl v lokalitě zvané jako „brněnský bronx“ již sedmý ročník akce Festival Ghettofest. Spolek Panto graff na akci předvedl trochu netradiční graffiti exhibici spojenou s workshopem, do kterého se zapojilo více jak 20 dětí. Společnými silami tak vznikla malba, kterou děti vybarvili a vyzkoušeli si tak práci se sprejem. Díky pořadatelům této akce a všem zúčastněným za příjemný den.

Pantograff graffiti workshop 5

28. 6. 2019 proběhla v brněnském parku Lužánky akce s názvem Hurá na prázdniny, kterou uspořádala Armáda spásy ve spolupráci s organizacemi Ratolest, Drom a Panto Graff. My jsme si připravili graffiti workshop pro děti, v rámci kterého si mohli návštěvníci vyzkoušet práci se sprejem a to za dozoru dvou zkušených lektorů. Všichni si to patřičně užili a fotoreport je toho důkazem.